Wystąpienia

Lubię inspirować, dzielić się przeżyciami, wzbudzać motywację do działania. Najlepszym sposobem na to są prezentacje i wystąpienia, ponieważ dają możliwość swobodnej interakcji. Dlatego chętnie pojawiam się przed grupami szkolnymi, studentami, organizacjami non-profit.

Szukasz prelegenta na swoje wydarzenie? Już nie musisz. Napisz do mnie podając termin i miejsce wydarzenia oraz oczekiwaną tematykę wystąpienia i szacunkową liczbę słuchaczy.

 

O czym mówię?

Prowadziłem już różne prezentacje i szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim, trwające od kilku minut do kilku godzin. Występowałem przed grupami liczącymi od kilkunastu do ponad 300 osób. Najczęściej podejmuję tematykę:

  • własnych doświadczeń (inspiracja)
  • szczęścia
  • motywacji
  • personal brandingu
  • aktywności
  • marketingu

 

Co inni o tym myślą?

Idąc na wystąpienie Kamila, wiem że będzie dobrze. Ten człowiek swoimi słowami potrafi sprawić, że kilkadziesiąt osób nagle zaczyna się przytulać. To jest coś!

– Monika

„Do tej pory nie spotkałem jeszcze osoby, która posiadałaby na scenie taką dużą ilość spokoju, opanowania podczas prezentacji, a zarazem zdolności zmienienia w ciągu jednej chwili tych cech na żywiołowość, akcję. Spokojny jak woda chodzi od lewej do prawej i opowiada historię maratonu, jak ten gość sobie tam biegł po bitwie, a tu nagle łup! Coś się dzieje, akcja, skacze po scenie…”

– Tomek

„Cenię Kamila za to, że przekłada swoje myśli na konkretne działania (i tak naprawdę niewiele przy tym mówi – po prostu działa).”

– Katarzyna

Kamil jest dla mnie cichą inspiracją. Nie znam człowieka, który dąży do wyznaczonych celów z taką wytrwałością jak on. Będę występował publicznie – zrobione! Poprowadzę szkolenia przed dużą grupą studentów – gotowe! Zostanę bohaterem akcji charytatywnej biegnąc maraton tyłem – wykonane! Mało jest ludzi, którzy mają tyle ciekawych rzeczy do przekazania co Kamil, dodatkowo w profesjonalnej i atrakcyjnej formie.”

– Grzegorz

Jak to wygląda?

Kurs na Świat

szkolenie LGB

Uniwersytet Pedagogiczny

szkolenie PAN

AEGEE-Inspire